Do nákupného košíka ste pridali %s knihy.
Cena celkom
Zhrnutie objednávky
Kniha/Knihy
Cena

x Kniha/Knihy


Poštovné

Cena celkom

O nás

Tvorcovia personalizovaných rozprávkových kníh

Každý z nás dospelých sa určite aspoň raz chcel vrátiť do detských čias. Pre deti je život hra plná predstavivosti a zábavy a hovorí sa, že ako vyrastieme, zabudneme sa hrať. Presne táto nostalgia vidieť život očami dieťaťa nás povzbudila k vytvoreniu tohto projektu.

Náš tím sa volá The Story Tailors a vznikol v roku 2015 v Barcelone, v Španielsku. Sme tím profesionálov s bohatými skúsenosťami v oblasti animácie, ilustrácie a detskej tvorby.

Chceli sme na trh uviesť produkt, ktorý by deťom priniesol jedinečné zážitky a prispel vdelávacími a pozitívnymi hodnotami.

A tak vznikla hniha Čaro môjho mena.

Knižka Čaro môjho mena pozýva deti na čarovný výlet plný sympatických postavičiek, ktoré deti sprevádzajú vzrušujúcimi dobrodružstvami v úžasnom, farebnom svete. Personalizácia je základom našich kníh, v ktorých sú príbehy postavené na písmenách v mene dieťaťa. Každé dieťa tak dostane rozprávku na mieru, ktorá im pomôže odkryť vlastnosti ukrýté za každým písmenkom ich mena.

Naša filozofia v 4 bodoch:

• Veríme, že každé dieťa má právo prežiť magické detstvo s prístupom k vedomostiam a vzdelaniu, bez ohľadu na svoj pôvod.

• Každé dieťa je jedinečné a špeciálne a malo by vždy byť na seba pyšné. Ako povedal Oscar Wilde: „Buď sám sebou, ostatné role sú už určené.“

• Každý biznis alebo organizácia musí prispievať k zlepšovaniu spoločnosti a preto spolupracujeme s nadáciou pre deti Save The Children

• Veríme v technológie a konzum a ako nám pomáhajú vytvoriť očarujúce a personalizované produkty.

 

Nech sú kúzla navždy s vami!