Do nákupného košíka ste pridali %s knihy.
Cena celkom
Zhrnutie objednávky
Kniha/Knihy
Cena

x Kniha/Knihy


Poštovné

Cena celkom

O knihe

Zaujíma vás, ako vytvárame naše personalizované knihy? Na týchto riadkoch sa dozviete o procese, akým spracovávame vaše objednávky knižky Čaro môjho mena.

daskinderbuch03.jpg

Personalizácia je hlavný stavebý kameň knihy Čaro môjho mena, ktorá prevedie deti dobrodružnou cestou hľadania významu písmen v ich mene. V príbehu je každé písmeno spojené s dobrou vlastnosťou a dobrodružstvom. Najlepšie na našej knihe je to, že na každé meno sa vytvorí iná kniha.

Ako si môžete objednať svoju vlastnú personalizovanú knihu?

Na tejto webovej stránke www.caromojhomena.com zadáte meno dieťaťa, pohlavie, farbu vlasov a pleti. Potom vám systém ponúkne náhľad vašej knihy s možnosťou pridať osobné venovanie dievčatku alebo chlapcovi, ktorému je knižka určená. V ďalších krokoch pridáte adresu a platobné údaje.

daskinderbuch04.jpg

Ako vyrábame naše knihy

Po odoslaní vašej objednávky sa naša magická víla pustí do práce a zašle údaje o vašej knihe do tlačiarne. Hneď ako dostanete email potvrdzujúci vašu objednávku, máte 24 hodín, aby ste nás nakontaktovali v prípade, že chcete urobiť dodatočné zmeny. Pamätajte, že do knižky môžete zdarma pridať osobné venovanie. Každá kniha sa potom digitálne vytlačí vo formáte A4 na papier s váhou 170 g. Môžete si vybrať tvrdé alebo mäkké dosky knihy. Počet strán v knihe zavisí od dĺžky mena, ale bude ich minimálne 38. Z tlačiarne sa kniha doručí na poštu a otiaľ k vám, aby potešila vaše dieťa.

Dúfame, že vám naša personalizovaná detská kniha počaruje!